Zasilacze do komputera

ASUS ROG Strix 650W 80 Plus Gold

Moc zasilacza: 650 W
Standard: ATX
Typ okablowania: Modularne
Certyfikat: 80 PLUS® Gold

Indeks producenta: ROG-STRIX-650G
EAN: 4718017437691
Producent: ASUS

Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 1
559,00 PLN
454,47 PLN netto
Ilość
Podstawowe
Producent:ASUS
Kod producenta:ROG-STRIX-650G
EAN:4718017437691
Moc maksymalna:650 W
Standard:ATX
Złącza:CPU 4+4 (8) pin - 2 szt.
EPS12V 24-pin - 1 szt.
MOLEX 4-pin - 3 szt.
PCI-E 2.0 6+2 (8) pin - 4 szt.
SATA - 8 szt.
Sprawność:90% przy 230V
Certyfikat:80 PLUS® Gold
Zabezpieczenia:Przeciwprzeciążeniowe (OPP)
Przeciwprzepięciowe (OVP)
Przeciwzwarciowe (SCP)
Przed zbyt wysokim prądem (OCP)
Termiczne (OTP)
Typ okablowania:Modularny
Średnica wentylatora: 135 mm
Dodatkowe informacje:Tryb półpasywny
Natężenie maksymalne dla 12V:54 A
Natężenie maksymalne dla 5V:20 A
Natężenie maksymalne dla 3,3V:20 A
Wysokość:86 mm
Szerokość:150 mm
Głębokość:160 mm
Kolor:Czarny
Gwarancja:10 lat (gwarancja producenta)

Lodowy chłód i cisza

Jednostki zasilające z serii ROG Strix oferują połączenie high-endowego chłodzenia z komponentami klasy premium – dla uzyskania ultra-cichej pracy i wysokiej wydajności pożądanych przez prawdziwych graczy. W kwestii chłodzenia dostępne są ogromne radiatory przejęte z superwydajnej serii ROG Thor oraz wentylator o konstrukcji Axial-tech stosowanej w naszych kartach graficznych klasy premium NVIDIA RTX™. We wnętrzu obudowy znajdują się MOSFETy o niższym poziomie RDS (on) oraz japońskie kondensatory, co gwarantuje bezproblemowe dostarczanie mocy. W wyniku tego powstała niewiarygodnie cicha i wydajna jednostka zasilająca o takiej mocy, że bez problemu poradzi sobie z nawet najbardziej intensywnymi scenariuszami gamingowymi.

Radiatory ROG

Zintegrowane radiatory ROG charakteryzują się dwa razy większą objętością w porównaniu do konwencjonalnych konstrukcji tego typu, co pozwala znacznie obniżyć temperaturę wewnątrz jednostek zasilających Strix. Wydłuża to żywotność komponentów i pozwala na pracę w trybie 0dB przez dłuższy czas niż w przypadku standardowych zasilaczy. Wysoka efektywność radiatorów zapewnia niesamowicie cichą pracę – i to nawet pod pełnym obciążeniem.

Certyfikacja 80 Plus Gold

Najwyższej klasy kondensatory wyprodukowane w Japonii gwarantują wydajną pracę i przyczyniły się do przyznania zasilaczom Strix certyfikacji 80 PLUS Gold. Efektem zwiększonej wydajności jest wydzielanie mniejszej ilości ciepła, zmniejszenie emisji hałasu, jak również zwiększenie niezawodności.

Personalizacja wyglądu

Uzyskanie idealnego wyglądu wszystkich komponentów systemu może być trudnym wyzwaniem. Zasilacze z serii ROG Strix ułatwiają Ci to zadanie, zapewniając praktyczne logo na magnes oraz naklejki, za pomocą których możesz spersonalizować wygląd widocznej strony urządzenia wedle własnych upodobań.

W pełni modularne kable

Zachowaj elegancki i uporządkowany wygląd systemu dzięki modularnym kablom. Jeden 24-pinowy, dwa 6+2-pinowe PCI-e oraz dwa 8-pinowe przewody są wyposażone w zintegrowane kondensatory redukujące tętnienie napięcia, a zawarty w zestawie kupon do sklepu CableMod pozwoli Ci wejść na jeszcze wyższy poziom personalizacji.

Wentylator z podwójnym łożyskiem kulkowym

Każdy typ łożysk ma swoje wyjątkowe wady i zalety. W jednostkach zasilających wytrzymałość jest kwestią priorytetową, dlatego stworzyliśmy konstrukcję z podwójnym łożyskiem kulkowym oferującą nawet dwa razy dłuższą żywotność niż rozwiązania z łożyskami kołnierzowymi.

Technologia 0dB

Zintegrowany kontroler zatrzymuje pracę 135-milimetrowego wentylatora, kiedy łączny pobór energii (TDP) wynosi mniej niż 40%, dzięki czemu możesz cieszyć się mniej wymagającymi grami we względnej ciszy. Powyżej 40% TDP wentylatory automatycznie ponownie się uruchomią.

Produkt objęty 10-letnią gwarancją

Jesteśmy do tego stopnia pewni niezawodności zasilaczy z serii ROG Strix, że udzielamy na nie 10-letniej gwarancji.