Słuchawki

ASUS ROG Strix Go 2.4 Electro Punk

Łączność: Bezprzewodowa i przewodowa
Budowa słuchawek: Nauszne, zamknięte
Mikrofon: Posiada, przy słuchawce
Redukcja hałasu: Pasywna

Indeks producenta: 90YH02P1-B3UA00
EAN: 4718017635288
Producent: ASUS

Status: dostępny od zaraz
Dostępność: 8
399,00 PLN
324,39 PLN netto
Ilość

ROG Strix

ROG Strix Go 2.4 Electro Punk porzuca Bluetooth, stając się pierwszym na świecie zestawem słuchawkowym USB-C 2,4 GHz, umożliwiającym ultrastabilne połączenia bezprzewodowe dla wieloplatformowych gier w podróży. Ciesz się dźwiękiem bez opóźnień na PC, PlayStation, Xboksie lub urządzeniach inteligentnych i poruszaj się po dowolnym miejscu dzięki Nintendo Switch w trybie ręcznym. Strix Go 2.4 Electro Punk jest lekki, szybko się ładuje i ma wytrzymałą baterię, umożliwiającą nieprzerwane sesje grania. Posiada nawet mikrofony z redukcją szumów zasilane sztuczną inteligencją, zapewniające krystalicznie czystą komunikację w dowolnym miejscu.

Doskonały bezprzewodowy dźwięk w dowolnym miejscu

Połączenia Bluetooth często powodują rozpraszające opóźnienie. Nie stanowi to problemu dla ROG Strix Go 2.4 Electro Punk, ponieważ jest on wyposażony w technologię RF USB-C 2,4 GHz z podwójnymi antenami do natychmiastowej transmisji dźwięku — połączenie, które sprawia, że ​​jest to wiodący zestaw słuchawkowy do gier mobilnych* lub przenośnych gier Nintendo Switch. Jest również idealny do domowych konsol lub gier komputerowych, z zasięgiem do 20 metrów - dzięki czemu możesz pędzić do łazienki lub kuchni bez utraty połączenia!

Realistyczny dźwięk w grach

Ekskluzywne, hermetyczne komory i 40-milimetrowe przetworniki ASUS Essence zapewniają niesamowicie bogaty, czysty dźwięk ze zoptymalizowanym głębokim basem, zapewniając wciągające wrażenia dźwiękowe.

*Dźwięk o wysokiej rozdzielczości jest dostępny tylko przez połączenie kablowe 3,5 mm.

Mikrofon z redukcją szumów zasilany sztuczną inteligencją

ROG Strix Go 2.4 Electro Punk został zaprojektowany z wykorzystaniem wiodącej w branży technologii redukcji szumów opartej na sztucznej inteligencji, aby zapewnić krystalicznie czystą komunikację głosową w grze. Algorytm czerpie z ogromnej bazy danych do głębokiego uczenia się, aby dokładnie identyfikować i przeciwdziałać hałasom środowiskowym.W rezultacie wszystko, od stukania klawiatury po gadaninę w tle, zostało praktycznie wyeliminowane – zapewniając krystalicznie czystą komunikację głosową w grze z kolegami z drużyny. Ten główny mikrofon na wysięgniku jest dwukierunkowy, odłączany i certyfikowany przez wiodących dostawców usług komunikacyjnych, w tym Discord i TeamSpeak.

Uwaga: redukcja szumów oparta na sztucznej inteligencji jest włączana automatycznie po połączeniu bezprzewodowym. Ta funkcja nie jest dostępna za pośrednictwem złącza jack/kabla 3,5 mm